بازاریابی بلاگ

کاربرد ارسال پیامک برای فروشگاه اینترنتی

اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی باشید قطعا محصولات زیادی برای معرفی به مشتریان خواهید داشت اما باید این را در نظر بگیرید که هر روز تعداد زیادی از افراد وارد سایت فروشگاهی شما نمی شوند که بخواهند محصولات جدید را مشاهده نمایند و این خود شما هستید که باید محصولاتتان را معرفی و مشتریان را به سایت خود بکشانید.
برای این کار به افرادی که در گذشته از سایتتان خرید کرده اند پیامک ارسال کنید و محصولات جدیدتان را معرفی نمایید.این افراد به سایت شما اعتماد دارند این موضوع احتمال خرید مجدد را بالا می برد.همچنین با درج لینک فروشگاه در پیامک باعث افزایش بازدید از سایت می شوید که خود بهبود سئو سایت شما را در پی دارد.
مشتری سازی مجدد مشتری های قبلی یکی از نکات بسیار مهم بازاریابی ای است که تنها کسب و کار های موفق به آن توجه می کنند.مشتریان قدیمی یکبار به سایت شما اعتماد و از آن خرید کرده اند در نتیجه با احتمال بیشتری در آینده به سایت و محصولاتتان اعتماد می کنند.
می توانید تخفیف های دوره ای در نظر بگیرید و این تخفیفات را از طریق ارسال پیامک به مشتریان اطلاع رسانی کنید.تخفیف مشوق مناسبی برای رجوع افراد به سایت شما می باشد.
همیشه نیاز نیست پیامک ها را به مشتریان سابق ارسال نمایید بلکه می توانید از بانک اطلاعاتی موجود در سامانه جهت بازاریابی پیامکی استفاده و پیامک ها را به افراد جدید ارسال کنید.
پیامک انبوه یکی از ده ها امکانات ارایه شده در پنل اس ام اس بهین پیام می باشد که پس از ثبت نام در سامانه به راحتی قابل دسترسی می باشد.
تلفن تماس با کارشناسان شرکت:
01135102010 (10خط)

با ثبت نام رایگان بهترین عملکرد رو داشته باشید بهین پیام ، سامانه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیتا فرهمند شیما سخاوتی مصطفی امیری نیکان امینی
شیما سخاوتی نیکان امینی
شیما سخاوتی

سلام . من شیما سخاوتی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 259 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 199هزار تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک ، 229ریال محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 299هزار تومان، قیمت هر پیامک به 209 ریال میرسه.
البته در طرح تخفیفی 2ستاره با یک پله ی قیمتی ،در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامکی به 500هزار پیامک برسد ،تعرفه ی هر پیامک با یک تومن کاهش به مبلغ 199 ریال خواهد رسید.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین
ثبت نام
ورود