امکانات بهین پیام بلاگ حفظ مشتری

مشتریان جدید را با ارسال پیامک منطقه ای پیدا کنید

رونق هر کسب و کاری بر پایه ی حفظ مشتریان قدیم و جذب مشتریان جدید استوار است.در این مقاله امکانی از سامانه پیامکی به نام ارسال پیامک منطقه ای را معرفی می کنیم که کمک زیادی به جذب مشتری جدید می کند.

ارسال پیامک منطقه ای چیست؟

در سامانه پیامکی بهین پیام بانک های شماره موبایل مختلفی در دسترس است که یکی از آن ها،بانک شماره به تفکیک مناطق مختلف کشور است.با استفاده از این امکان می توانید پیامک تبلیغاتی خود را به منطقه ای دلخواه از یک شهر ارسال کنید.این امکان برای تمامی شهر ها قابل استفاده است.

ارسال پیامک منطقه ای چطور در جذب مشتری جدید کمک می کند؟

ارسال منطقه ای این امکان را می دهد تا مناسب ترین مخاطبان را برای پیامک تبلیغاتی خود انتخاب نمایید.به کمک این امکان پیامک به افرادی که با توجه به منطقه جغرافیایی به کسب و کار شما دسترسی دارند ارسال می شود.اگر کسب و کارتان محدود به منطقه ای خاص باشد،می توانید فقط به همان منطقه پیامک ارسال کنید و اگر گسترده تر باشد می توانید پیامک را به مناطق گسترده تری حتی به سراسر کشور ارسال کنید.با این روش پیامک تبلیغاتی را به افرادی ارسال کرده اید که شرایط استفاده از خدمات شما را دارند.بنابراین می توانید با تبلیغات آن ها را به عنوان مشتری جدید جذب کنید.

چطور پیامک منطقه ای ارسال کنیم؟

در پنل کاربری دو منوی منطقه ای همراه اول و منطقه ای ایرانسل مشاهده می شود.
در منطقه ای همراه اول با انتخاب گزینه ارسال جدید می توانید متن پیامک را نوشته و در مرحله بعد منطقه مورد نظر را انتخاب نمایید.
در منطقه ای ایرانسل نیز به همین ترتیب از گزینه ارسال جدید برای ثبت ارسال پیامک منطقه ای استفاده می کنید.
در ارسال منطقه می توانید مشخص نمایید پیامک به تعداد مشخصی از شماره های یک منطقه ارسال شود تا در صورت رضایت به سایر شماره های منطقه هم ارسال کنید.همچنین می توانید به دفعات نامحدود به یکسری از شماره ها ارسال کنید و یا در هر سری ارسال، شماره های جدیدی که قبلا پیامک برای آن ها ارسال نشده را انتخاب نمایید. حداقل تعداد پیامک انتخابی در هر سری ارسال منطقه ای، هزار پیامک و حداکثر به تعداد کل شماره های موجود در منطقه می باشد.

اگر نیاز به مطالعه بیشتری در این زمینه دارید می توانید مقاله” ارسال منطقه ای “را مطالعه نمایید.
تلفن های تماس با کارشناسان شرکت:
01135102010 (10خط)

با ثبت نام رایگان بهترین عملکرد رو داشته باشید بهین پیام ، سامانه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

غزال رادمهر مهتاب امیدی محسن حسامی فر نیکان امینی
مهتاب امیدی

سلام . من مهتاب امیدی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 259 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 199هزار تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک ، 229ریال محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 299هزار تومان، قیمت هر پیامک به 209 ریال میرسه.
البته در طرح تخفیفی 2ستاره با یک پله ی قیمتی ،در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامکی به 500هزار پیامک برسد ،تعرفه ی هر پیامک با یک تومن کاهش به مبلغ 199 ریال خواهد رسید.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین