بازاریابی بلاگ حفظ مشتری

تاثیر پنل اس ام اس در جذب گردشگر

همانطور که می دانید، امروزه گردشگری جزء یکی از صنعت های مهم در تمامی نقاط جهان محسوب می شود و کشور ها سعی می کنند تا این صنعت را گسترده تر کنند و از مزایای آن بهره مند گردند !

راه های متفاوت و متنوعی برای جذب گردشگران وجود دارد که هر کدام مزایا و معایبی را دارا می باشند، یکی از این راه ها پنل های اس ام اس است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و در دست داشتن تلفن های همراه و هوشمند که اکثریت افراد از آن به طور مداوم استفاده می نمایند، می توان تبلیغات برای تور های گردشگری و جذب توریست ها را از طریق پنل های اس ام اس انجام داد که بسیار تاثیر گذار تلقی می شود.

شاید برخی از افراد با خود فکر کنند که تبلیغات تاثیری بر جذب گردشگر ندارد، اما باید بگوییم که این تصوری بسیار نادرست می باشد. زیرا هر صنعتی در جهان نیازمند تبلیغات هدفمند و اصولی است تا بتواند از طریق آن گسترده تر شود و خود را به عموم مردم نشان دهد.

حال اگر می خواهید با پنل های اس ام اس و تاثیرات آن ها در صنعت گردشگری بیشتر آشنا شوید، به شما پیشنهاد می کنیم که در ادامه این مقاله با ما همراه بمانید.

چگونگی تاثیر پنل های اسم ام اس بر جذب توریست ها و گردشگران

همانطور که می دانید، کسانی که تور های مسافرتی و یا آژانس های گردشگری دارند، برای جذب گردشگران می بایست یک بازاریابی اصولی داشته باشند که این بازار یابی می تواند از طریق شبکه های اجتماعی و اینترنت، پنل های اس ام اس و… باشد.

شاید برخی از افراد با خود تصور کنند که بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی تاثیر گذار تر خواهد بود، اما این تصوری غلط می باشد که در ذهن اکثریت افراد جا افتاده است. شبکه های اجتماعی با آن که کاربران بسیاری را به خود اختصاص داده، اما هنوز تمامی مردم جامعه به دلایل مختلف به آن دسترسی ندارند و نمی توان یک بازار یابی موفق را در آن انجام داد.

طبق تحقیقات صورت گرفته توسط محققان، بازاریابی در پنل اس ام اس بسیار موفق تر از شبکه های اجتماعی بوده است زیرا تمامی افراد به آن دسترسی دارند. شما می توانید با تنظیم پیامک های مناسب برای گردشگران و یا عموم افراد پیامک انبوه و یا منطقه ای ارسال نمایید و مطمئن باشید که بازخورد مثبتی را از آن ها خواهید گرفت.

حال اگر می خواهید با مزیت های پنل های اس ام اس بیش تر آشنا شوید، کافی است با ما را در ادامه این مقاله همراهی نمایید.

کاربرد ها و مزیت های استفاده از پنل های اس ام اس برای جذب گردشگران

همانطور که گفتیم بازاریابی از هر طریقی که انجام گیرد، دارای مزایا و معایبی است که البته معایب پنل های اس ام اس بسیار کم و ناچیز بوده و در مقابل دارای مزیت های فراوانی است که در ادامه مقاله آن ها را شرح خواهیم داد.

ارسال پیامک تبلیغاتی به صورت منطقه ای

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای یکی از کاربرد های بی نظیر در پنل های اس ام اس است که افراد بسیاری برای بازاریابی خود از آن استفاده می نمایند. این روش بسیار ایده آل بوده، در واقع با این ویژگی شما می توانید به تمام افرادی که شماره هایشان در آن منطقه ثبت گردیده است پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید که این موضوع سبب می شود تا دیگر هزینه های اضافی را متحمل نشوید.

تفکیک مخاطبان در پنل های اس ام اس

از دیگر مزیت های پنل های اس ام می توان به تفکیک مخاطبان اشاره نمود. بدین صورت که شما می توانید افرادی که برای صنف کاریتان مناسب هستند پیدا کنید و تنها به آن ها اس ام اس های تبلیغاتی خود را ارسال کنید.

با این قابلیت شما دیگر لازم نیست به عموم افراد پیامک ارسال کنید و هزینه های هنگفتی را متحمل شوید، بلکه می توانید با یافتن افراد گردشگر تنها هزینه ناچیزی را بپردازید و به آن ها پیامک خود را ارسال نمایید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به روش انبوه

یکی دیگر از مزیت هایی که این پنل های اس ام اس برای مخاطبان خود به وجود آورده اند، ارسال پیامک تبلیغاتی به روش انبوه است. برخی از آژانس های مسافرتی شرایط تور هایشان به صورتی است که می توانند از تمامی نقاط گردشگر جذب نمایند. این افراد می توانند با انتخاب ارسال پیامک انبوه، اس ام اس تبلیغاتی خود را به عموم مردم ارسال کنند و توقع بازخورد بسیار مثبتی را داشته باشند.

در این قسمت از مقاله سعی کردیم تا شما را با مزیت های پنل های اس ام اس آشنا نماییم، شما می توانید با استفاده از این پنل ها با توجه به نیاز خود، پیامک های مناسبی را برای کسب و کار خود به مخاطبانتان ارسال کنید و باز خورد های بسیار مثبتی را شاهد باشید.

بازاریابی و تبلیغات از طریق پنل های اس ام اس به چه افرادی توصیه می شود؟

همانطور که چندی قبل ذکر شد، بازاریابی و تبلیغات برای تمامی صنف ها توصیه می گردد، اما ممکن است برخی از افراد به تازگی آژانس و یا تور های مسافرتی را برای خود تاسیس کرده و نیازمند گردشگران و توریست های بیشتری برای تور های خود باشند.

این افراد برای جذب گردشگر در مجموعه خود، نیازمند پنل های اس ام اس هستند. اگر شما هم از این دسته از افراد هستید به شما توصیه می کنیم تا یک پیامک مناسب جهت تبلیغ و معرفی مجموعه خود تنظیم کنید و آن را به صورت انبوه و یا منطقه ای به گردشگران ارسال نمایید تا پیشرقت خود را در مدت زمان اندکی شاهد باشید.

لازم به ذکر است که شما با تبلیغات از طریق پنل های پیامکی می توانید با صرف هزینه بسیار اندکی، بازخورد مثبتی را شاهد باشید.

در این قسمت از مقاله سعی نمودیم تا شما را با تاثیرات و مزایای پنل های اس ام اس آشنا نماییم، امیدواریم با خواندن این مقاله و استفاده از پنل های پیامکی و ارسال پیامک یک بازاریابی موفق را تجربه کنید.

با ثبت نام رایگان بهترین عملکرد رو داشته باشید بهین پیام ، سامانه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

غزال رادمهر بیتا فرهمند محسن حسامی فر نیکان امینی
بیتا فرهمند

سلام . من بیتا فرهمند هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 259 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 199هزار تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک ، 229ریال محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 299هزار تومان، قیمت هر پیامک به 209 ریال میرسه.
البته در طرح تخفیفی 2ستاره با یک پله ی قیمتی ،در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامکی به 500هزار پیامک برسد ،تعرفه ی هر پیامک با یک تومن کاهش به مبلغ 199 ریال خواهد رسید.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین