بازاریابی بلاگ

فرصت تبليغاتی برای دفاتر فروش بليط هواپيما

نيمه دوم تابستان را می توان از دوران پرسفر ايرانيان در نظر گرفت.گردش مالی سفرها بخش مهمی از اقتصاد را شامل می شود که حمل نقل مسافران بخش عمده آن است.با توجه به افزايش نياز استفاده از هواپيما فرصت مناسبی برای دفاتر فروش بليط فراهم شده تا بتوانند در راستای کسب حداکثری سهم اين بازار تلاش نمایند.برای اين اقدام نياز به تبليغات قدرتمند است و اولين قدم در تبليغ يافتن روش مناسب و پربازده ايست که بدون دردسر به آن دسترسی داشته باشيد.
با توجه با تجربه چندين ساله بهين پيام و همکاری با بسياری از دفاتر فروش بليط،به اين نتيجه رسيده ايم که مي توان از سامانه پيامکی به عنوان پايگاه قدرتمندي جهت تبليغات و کسب مشتري های خريد بليط استفاده کرد.دفاتر فروش بليط در حال حاظر پيامک تبليغاتی فراواني جهت معرفي و فروش بليط و تور های مسافرتی ارسال می کنند که استفاده روزانه و تعداد پيامک های ارسالی بسيار زياد آنها نشان از رضايتشان از سامانه بهين پيام دارد.بانک شماره های متنوع و قابل اعتمادی که در بهين پيام وجود دارد امکان ارسال پيامک هدفمند را فراهم می کند.
اگر هنوز عضو بهين پيام نشده ايد پيشنهاد می کنيم به صورت رايگان ثبت نام نماييد. پس از ورود به سامانه تمامی امکانات و بانک های اطلاعاتی جهت ارسال پيامک در پنل کاربری شما فعال مي باشد و می توانيد از آن ها بهره ببريد.
لازم به ذکر است هم اکنون قابليت بی نظير ارسال پيام صوتی نيز در کنار ساير امکانات بهين پيام برای تمامی کاربران فعال و قابل استفاده مي باشد.
شماره تماس با کارشناسان شرکت جهت دریافت راهنمایی:
01135102010 (10خط)

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

غزال رادمهر بهار شریفی محسن حسامی فر مصطفی امیری
بهار شریفی

سلام . من بهار شریفی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 259 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 199هزار تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک ، 229ریال محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 299هزار تومان، قیمت هر پیامک به 209 ریال میرسه.
البته در طرح تخفیفی 2ستاره با یک پله ی قیمتی ،در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامکی به 500هزار پیامک برسد ،تعرفه ی هر پیامک با یک تومن کاهش به مبلغ 199 ریال خواهد رسید.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین