امکانات بهین پیام بلاگ پیام صوتی

مزیت استفاده از پیام صوتی در تبلیغات

ارسال پیام صوتی را می توان از بروزترین روش های تبلیغاتی شمرد که به سرعت توانسته محبوبیت بسیاری در بین کاربران کسب کند. در این روش تبلیغاتی،کاربر می تواند یک آوای متناسب با آگهی خود را ثبت کند تا آن را به صورت پیام صوتی به شماره های همراه و ثابت افراد موجود در یک محدوده جغرافیایی مشخص در تمامی شهر های کشور به تفکیک سن و جنسیت و تخصص خاص ارسال کند.
راهنمای استفاده از این امکان در مقاله راهنمای کامل استفاده از پیامک صوتی توضیح داده شده است.در ادامه به مزایای بی نظیر استفاده از این روش تبلیغاتی می پردازیم.
روش کار به این صورت است که تلفن افراد زنگ می خورد و سپس پیام صوتی به صورت یک آوایی که از قبل مشخص شده پخش می شود.اکنون تصور کنید اگر در یک آوای مناسب بتوانید خدمات و محصولاتتان را با زبان خود توضیح دهید تا مخاطبانتان آنها را بشوند تا چه حد می تواند در بهبود کیفیت تبلیغات موثر باشد.قطعا با این کار مخاطبانتان تجربه قابل اطمینان تری نسبت به شما پیدا می کنند و این موضوع می تواند گامی بسیار موثر در تبلغات باشد.
از طرفی دیگر در سامانه پیامک بهین پیام این امکان وجود دارد که آوای خود را تنها به افرادی ارسال می کنید که نیاز به محصولات و خدمات شما داشته باشند.بدین ترتیب هزینه کمتری برای تبلیغات پرداخت می کنید اما بیشترین بازدهی را خواهید داشت.
مزیت مهم ارسال پیام صوتی این است که می توانید به تمامی افراد ارسال کنید و برخلاف ارسال پیامک محدودیتی برای ارسال به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را غیر فعال کرده اند وجود ندارد.
در کنار تمام این مزیت ها قیمت بسیار مناسب ارسال پیام صوتی،برتری بی نظیری به این نوع ارسال داده است.
اطمینان می دهیم تجربه لذت بخشی از ارسال پیام صوتی در سامانه بهین پیام خواهید داشت.
تلفن تماس با کارشناسان شرکت:
01135102010 (5خط)

با ثبت نام رایگان بهترین عملکرد رو داشته باشید بهین پیام ، سامانه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شیما سخاوتی بهار شریفی مصطفی امیری مهدی نامور
بهار شریفی مهدی نامور
بهار شریفی

سلام . من بهار شریفی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 259 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 199هزار تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک ، 229ریال محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 299هزار تومان، قیمت هر پیامک به 209 ریال میرسه.
البته در طرح تخفیفی 2ستاره با یک پله ی قیمتی ،در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامکی به 500هزار پیامک برسد ،تعرفه ی هر پیامک با یک تومن کاهش به مبلغ 199 ریال خواهد رسید.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین
ثبت نام
ورود