آموزشی بازاریابی بلاگ

چگونه بازدهی تبلیغات پیامکی را افزایش دهیم؟

پیامک تبلیغاتی یک روش تبلیغاتی بهینه محسوب می شود که می توان با کمی دقت، حداکثر بازدهی را از آن بدست آورد. در ادامه به آموزش گام به گام ارسال پیامک تبلیغاتی با بازدهی بهینه می پردازیم.
قبل از هر موضوعی باید بدانید در این روش، متن تبلیغاتی به صورت پیامک به تعداد زیادی از افراد ارسال می شود.

قدم اول نگارش متن پیامک است.متن پیامک بر اساس هدف تبلیغاتی شما نوشته می شود.می توانید اقدام به معرفی فروشگاه یا کالا نمایید و یا یک مرکز آموزشی، تولیدی یا هر کسب و کار دیگری را در متن پیامک معرفی نمایید.
جذابیت متن پیامک تاثیر زیادی در بازدهی تبلیغات دارد.براساس زمینه تبلیغاتی شما می توان نوع متن را نگارش کرد.برای مثال گاهی پیامک با مضمون دوستانه و گاهی با محتوای رسمی می تواند خواننده را وادار به تمرکز بیشتری روی متن پیامک نماید.
اگر هدف از تبلیغات افزایش فروش است، پیشنهاد های تخفیفی تاثیر شگفت انگیزی در جلب توجه مخاطب دارد.

قدم بعدی انتخاب مخاطبانی است که پیامک به آن ها ارسال می شود.ممکن است از قبل شماره هایی را جمع آوری کرده و قصد ارسال پیامک به آن ها را داشته باشید.در این صورت امکان ارسال پیامک گروهی در سامانه فعال است که در آن امکان وارد کردن شماره ها برای ارسال پیامک وجود دارد.گروه دیگری از افراد شماره ی مشخصی برای ارسال ندارند که می توانند از بانک های اطلاعاتی شماره همراه موجود در سامانه پیامک استفاه نمایند.در بهین پیام بانک های اطلاعاتی کاملی به تفکیک شهر و استان،پیش شماره تلفن همراه،سن و جنسیت،دکل مخابراتی،نوع سیمکارت و … در دسترس است.برای مثال می توانید مشخص نمایید پیامک شما به آقایان با سن 25 سال در یک محدوده مشخص از شهر مورد نظر شما که سیم کارت های دائمی همراه اول دارند ارسال شود.

در قدم بعدی باید به زمانبندی مناسب ارسال پیامک دقت شود.در هنگام ثبت ارسال می توانید مشخص نمایید که پیامک در چه زمانی ارسال شود.زمانبندی مناسب بستگی به نوع تبلیغ شما دارد که لازم است به آن توجه نمایید.

با رعایت موارد فوق می توانید حداکثر بازدهی تبلیغات پیامکی را بدست آورید.
جهت دریافت راهنمایی بیشتر با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید.

0/5 (0 نظر)
با ثبت نام رایگان بهترین عملکرد رو داشته باشید بهین پیام ، سامانه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیتا فرهمند غزال رادمهر نیکان امینی مصطفی امیری
غزال رادمهر مصطفی امیری
غزال رادمهر

سلام . من غزال رادمهر هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 259 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 199هزار تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک ، 229ریال محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 299هزار تومان، قیمت هر پیامک به 209 ریال میرسه.
البته در طرح تخفیفی 2ستاره با یک پله ی قیمتی ،در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامکی به 500هزار پیامک برسد ،تعرفه ی هر پیامک با یک تومن کاهش به مبلغ 199 ریال خواهد رسید.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین
ثبت نام
ورود